Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
Ermal Mamaqi Channel
Email : info@xing.al
WEB : www.xing.al
Ermal Mamaqi Social
facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
instagram.com/ermalmamaqiofficial/
it-vision.org/nameof-ErmalMamaqiOfficial
soundcloud.com/ermal-mamaqi

visualizzazioni
229,716

Commenti

 • o Eramal duhet lapustin me ngjyra se lexohen

  ajo gocaajo goca5 giorni fa
 • Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹

  Aida GuxholliAida Guxholli5 giorni fa
 • Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..

  Erind SykjaErind Sykja7 giorni fa
 • Shume po folka kjo rita emision pldh

  L SaliL Sali8 giorni fa
 • 😍😘🤩

  andryisa anisaandryisa anisa8 giorni fa
 • Hahaha te medhaja te dyja. . .

  lusinda likajlusinda likaj8 giorni fa
 • Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.

  Margarita MagaMargarita Maga9 giorni fa
 • PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.

  FOR LIFEFOR LIFE9 giorni fa
 • PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.

  FOR LIFEFOR LIFE9 giorni fa
 • Te ftuar sh interesant

  Lori CardiLori Cardi10 giorni fa
 • Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo

  Albanian foreverAlbanian forever10 giorni fa
 • Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.

  Tony TonyTony Tony10 giorni fa
 • Te lumt goja rita je e madhe

  Irma GjekaIrma Gjeka10 giorni fa
 • Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋

  Diara araidDiara araid10 giorni fa
 • Simbolet e baxhellerise

  namesurname86namesurname8610 giorni fa
 • o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒

  Amir GashiAmir Gashi10 giorni fa
  • +Amir Gashi ma ha mutin

   Marda EnMarda En9 giorni fa
  • Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣

   Amir GashiAmir Gashi9 giorni fa
  • Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur

   Marda EnMarda En9 giorni fa
  • Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote

   Marda EnMarda En9 giorni fa
  • Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉

   Amir GashiAmir Gashi9 giorni fa
 • 😂😂😂😂😂😂

  Sara KaraSara Kara10 giorni fa
 • Wowww👑👑👑

  Shyhrete RacajShyhrete Racaj10 giorni fa
 • ‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️ Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !

  Jona ShehuJona Shehu10 giorni fa
 • Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.

  Arthur BreguArthur Bregu10 giorni fa
 • Shum te mira te dyja jeni perfete

  Lushe FistajLushe Fistaj10 giorni fa
 • „Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...

  L. KastratiL. Kastrati10 giorni fa
 • E adhuroj rita latin pik

  Qendtesa GashiQendtesa Gashi10 giorni fa
 • Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme

  Ivy VulajIvy Vulaj10 giorni fa
 • Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.

  Iva CakaniIva Cakani11 giorni fa
 • Bash dyat LAVIRE

  Rexhepi DardanRexhepi Dardan11 giorni fa
 • Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe

  Elona VashaElona Vasha11 giorni fa
 • What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !

  New York NYNew York NY11 giorni fa
  • Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao

   Albanian foreverAlbanian forever10 giorni fa
 • Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur

  Saimir GjoniSaimir Gjoni11 giorni fa
 • si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin

  1CssTeam1CssTeam11 giorni fa
 • Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi. shemtira, kurva, morracake etj!

  tony aiiitony aiii11 giorni fa
  • Ivy Vulaj pse e jotja e ka qef pidhin. rrot kari cun. ike se po te qi ropt ty dhe ketyre kurvave

   tony aiiitony aiii4 giorni fa
  • Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past

   Ivy VulajIvy Vulaj10 giorni fa
 • Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.

  Fesalinho IFesalinho I11 giorni fa
 • 😂👏💐

  Paola MeziniPaola Mezini11 giorni fa
 • jeni shum te mira ❤❤❤

  ana selimiana selimi11 giorni fa
 • shum te tharta te dyjat

  B-Mix ChannelB-Mix Channel11 giorni fa
 • dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon

  AMF GangAMF Gang11 giorni fa
 • Rac orospejash te2 ja...

  Mirlind LindiMirlind Lindi11 giorni fa
 • Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑

  the froliconethe frolicone11 giorni fa
  • +Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...

   Nevila LNevila L11 giorni fa
  • the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee

   Autumn RainAutumn Rain11 giorni fa
 • 👎🏻

  Aulona auAulona au11 giorni fa
 • Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍

  Angela BiancaAngela Bianca11 giorni fa
  • Tek bsb tiranee me duket

   ann annann ann10 giorni fa
 • E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋

  julinda helmijulinda helmi11 giorni fa
 • Nëne e Bije Dy mrekulli. Zoti ju bekoft te dyjave.

  Mikaela KolaMikaela Kola11 giorni fa
 • Yjeee 🔥🔥

  serxho.kashoti sergioserxho.kashoti sergio11 giorni fa
 • Shum funny hahah

  Egzon VeliuEgzon Veliu11 giorni fa
 • Khuu pom shkoika nerva rita shum

  Savage BeastSavage Beast11 giorni fa
 • jeni ma te mirat

  Xhesi XhanXhesi Xhan11 giorni fa
 • Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?

  Gjergj KastriotiGjergj Kastrioti11 giorni fa
 • Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre

  convicted thugconvicted thug11 giorni fa
  • Jemi te super te dyja

   Edlira LleshiEdlira Lleshi11 giorni fa
 • Brravo Rita ❤️

  Gentjana NdrecaGentjana Ndreca11 giorni fa
 • Dy kurvat

  Kliti BostonKliti Boston11 giorni fa
 • U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍

  Ina KastratiIna Kastrati11 giorni fa
 • zemer zemer 😘😘😘😘

  Marigona QollakuMarigona Qollaku11 giorni fa
 • Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu

  unik klasikunik klasik11 giorni fa
 • A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca

  Anton SokoliAnton Sokoli11 giorni fa
 • o ermal me ne fund e ftove rozen

  Renxho Auto Renxho AutoRenxho Auto Renxho Auto11 giorni fa
 • Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt

  Florid SinaniFlorid Sinani11 giorni fa
  • Bravo te qofte per komentin.Te kishte qen e mire kjo Rita e kishte mbajt burri i vet

   Ylber TushaYlber Tusha3 giorni fa
 • Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen

  Anjeza TanaAnjeza Tana11 giorni fa
 • Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐

  Albana CaniAlbana Cani11 giorni fa
 • Jeni shume te mira te dyja

  Gjezahir MujaGjezahir Muja11 giorni fa
 • Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.

  mondi feckamondi fecka11 giorni fa
 • Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜

  favVideos ALBfavVideos ALB11 giorni fa
 • 😂😂😂

  ILirida HoxhaILirida Hoxha11 giorni fa
 • Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.

  Ami jonAmi jon11 giorni fa
  • Po

   olaa Xh.olaa Xh.11 giorni fa
 • jo po ta dini si jemi ne vlonjatet

  Ada AdaAda Ada11 giorni fa
 • Shum bukur emisioni me Riten e Rozen

  Denisa KapajDenisa Kapaj11 giorni fa
 • Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  aurora 31aurora 3111 giorni fa
 • Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖

  Stella StellouStella Stellou11 giorni fa
 • Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!

  yuli gagarinyuli gagarin11 giorni fa
 • ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!

  Valbon EleziValbon Elezi11 giorni fa
 • kush shan e ka nga zilia kto jan adhurim mendje e hapur❤👐🙏

  Iam GretaIam Greta11 giorni fa
  • Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso dhe pordha madhe

   Redi LondonRedi London10 giorni fa
 • Ermal kur do e thirresh Butrintin ???

  Butrint ImeriButrint Imeri11 giorni fa
 • 😍😍😍😍😍😍😍

  receta gatimi cookingreceta gatimi cooking11 giorni fa
 • Mbush emisionet me baxhella

  jani gjermanijani gjermani11 giorni fa
  • Hahahahhah

   lule luleelule lulee11 giorni fa
 • Super Rita Roza

  Elona ElonaElona Elona11 giorni fa
  • ❤❤

   Anila LamajAnila LamajGiorno fa
 • Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️

  Mirela MirelaMirela Mirela11 giorni fa
 • Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.

  Jamune VetJamune Vet11 giorni fa
 • Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄

  Armandskurani SkuraniArmandskurani Skurani11 giorni fa
 • O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto

  djali Ezmerdjali Ezmer11 giorni fa
  • Ermal a mund ta pysish Riten sa vjet i ka

   Melisa AmetiMelisa Ameti10 giorni fa
  • Sidomos Roza

   its me every day!its me every day!11 giorni fa
 • 😍😍😍😍

  Denisa KapajDenisa Kapaj11 giorni fa
 • 😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo

  MBmk lovefamilyMBmk lovefamily11 giorni fa
 • hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰

  Dona K.Dona K.11 giorni fa
 • Jeni adhurimmmm .... Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍

  Vjola QyraVjola Qyra11 giorni fa
  • +Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam

   Νορι ΚριπαΝορι Κριπα9 giorni fa
  • Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..

   djali Ezmerdjali Ezmer11 giorni fa
  • +djali Ezmer nuk je i detyruar zotri

   Vjola QyraVjola Qyra11 giorni fa
  • Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit

   djali Ezmerdjali Ezmer11 giorni fa
  • +djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.

   Vjola QyraVjola Qyra11 giorni fa
 • Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet

  Flora flora FloraFlora flora Flora11 giorni fa
 • AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤

  Prinss TimmyyPrinss Timmyy11 giorni fa
  • E ke kuptuar gabim se kishte per racizem

   Denisa KapajDenisa Kapaj11 giorni fa
  • E paske kap muhabetin me sa duket 🙄

   Juela JuiJuela Jui11 giorni fa
 • Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘

  Creative destruction Pro player mobileCreative destruction Pro player mobile11 giorni fa
 • Përshëndetje gjithëve, unë jam një IT-visionr i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve it-vision.org/pass/UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA

  Kuriozitete & FakteKuriozitete & Fakte11 giorni fa
  • Me të mirat

   Erione kote fare SulejmaniErione kote fare Sulejmani11 giorni fa
  • Kuriozitete & Fakte ok

   Nesi GamingNesi Gaming11 giorni fa
  • +Nesi Gaming ta bona vllaqko bone edhe ti

   Kuriozitete & FakteKuriozitete & Fakte11 giorni fa
  • Kuriozitete & Fakte sub per sub nese don

   Nesi GamingNesi Gaming11 giorni fa
Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati